חנות מתנות ברית בר מצווה תקליטנים אטרקציות מתקנים מתנפחים דוכני מזון מפעילים ליום הולדת ליצנים קוסמים
מומלץ: שלומי וסתם DVD חדש ומופע לילדים

שלומי לניאדו וחברו "סתם" משתובבים, שרים ונהנים כמו שחברים טובים עושים, בדרך הם משתפים את הצופים בחוויות קסומות מעולם היהדות...
"שנים רבות אני כותב ומביים את מיטב אמני הילדים בארץ, הופעתי בעיר ערוץ הילדים, בהצגות, מופעים בארץ ובחו"ל. לאורך כל הדרך ראיתי שיש שעשוע רב, שירים יפים והרבה צבע, אך תמיד היה חסר משהו, משהו אמיתי שהכי קרוב לליבי: יהדות, חסידות, מסורת, אמונה, דרך ארץ, מורשת אבות ודמויות רוחניות שעיצבו את העם במשך כל הדורות.


על תוכנו של הסרט החדש שלומי לניאדו מוכן "לנדב" קצת מידע, אם כי הוא מתנצל ואומר "לא נספר הכל, כדי שתישאר ההפתעה לצופים, ועם זאת אפשר לומר כי: בנימין השכן של "שלומי וסתם", קיבל שיעורים במורשת ישראל, אחת השאלות הייתה, מי היה הנשר הגדול?

כדי למצוא את התשובה, בנימין מגיע לביתו של "סתם" ושואל אותו מי זה הנשר הגדול? "סתם", שלא ממש יודע מי זה הנשר הגדול, קורא שלומי שיבוא מיד כי יש לו שאלה על הנשר שהוא ראה בטיול... כששלומי שב הוא מסביר לסתם כי הכוונה לרמב"ם.

למעלה ממליון ילדים שראו


בשנים האחרונות הקשר שלי אל הרבי שליט"א מלך המשיח, הלך והתחזק. לכן היה ברור לי שבנושא כה מהותי עלי ממנו לקבל הוראה ברורה ביותר. אכן כתבתי לרבי שליט"א מלך המשיח, באמצעות ה'אגרות קודש' ובקשתי עצה והדרכה "האם ללכת בכיוון זה? והאם אני ראוי לדבר עם ילדי ישראל ברוח היהדות והמסורת?

התשובה הייתה פשוטה וברורה "להתחיל בעניין בית המקדש". יצאנו לדרך מעודדים ובטוחים בהצלחה, בעזרתו ית'. נחשפנו עם התוכן התורני בפני עשרות אלפי ילדים, דרך הסרטים והמופעים. את הסרט שלנו "שעון הפסח" המדבר על הלכות פסח ומוקרן בבתי ספר יסודיים ברחבי הארץ, ראו למעלה ממליון ומאתיים אלף ילדי ישראל, כן ירבו.

חברים מפרגנים , איציק הליצן

הרעיון להפיק סרט חדש החל, כשהתחלתי ללמוד את שיחות ה"דבר מלכות". שם ראיתי שפעמים רבות מאוד, הרבי מלך המשיח שליט"א מצטט ומזכיר את הרמב"ם. התחלתי להבין את תפקידו העצום בעיצוב ההלכה בכלל ובחיי היום-יום היהודיים בפרט. הייתה זו עבורנו ההמלצה הטובה ביותר, על איזו דמות תורנית היסטורית נבסס את הפרוייקט הבא שלנו. עם ברכה זו יצאנו לדרך.
הסרט עשיר בשחקנים, בשירים מקוריים וכמנהגו של סתם "לחלום" הוא חוזר בזמן ל...את זה תראו בסרט.

שלומי וסתם עטיפת הדיוידי החדש

בהקשר לתכניות להפקת סרטים נוספים, יהושע שגיא השחקן שמגלם את 'סתם' אומר: "כן, בהחלט.אנו מלאי מרץ לצלם עוד ועוד, ויש לנו תסריטים רבים מלאים בהומור רוחניות ותפילה לביאת המשיח ולבניין בית המקדש. אם כי אנו פתוחים לשמוע רעיונות נוספים לסרטי ילדים, על כל עניין שיכול לאחד את העם להפיץ יהדות תורה ומצוות ולקרב את ילדי ישראל.

שלח כתבה לחבר שלח כתבה הדפס הדפס כתבה

כתבות אחרונות במדור:

שולחנות משחק לבר מצווה
כיפכף אירועים במבצע חורף 2018 לאירועים שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה חדישים ביותר
זיוי קיווי – קוסם מקלטים – שאפו
בימים קשים אלו שמבצע צוק איתן טרם הסתיים חשוב לציין גם את אלה שלא מפסיקים להקסים את ילדי הדרום. ישנם אמנים רבים מכל התחומים שנוסעים מפעם לפעם ומשמחים את הילדים ואנו רוצים לציין לטובה את
קוסם הילדים ואמן הבלונים זיוי קיווי.
מתנפחים ליום הולדת של אהוב לבכם – מתנה מקורית!

למה להזמין מתנפחים ליום הולדת ? מדוע זוהי מתנה מיוחדת ומקורית ? ואיך הילדים מגיבים ? יצאנו לבדוק ...