חנות מתנות ברית בר מצווה תקליטנים אטרקציות מתקנים מתנפחים דוכני מזון מפעילים ליום הולדת ליצנים קוסמים
אלי שוורץ גאון שירי ילדים

אוהבים שירי ילדים ??? מחפשים שירי ילדים שכבר לא קיימים ??? כדאי מאוד שתכירו את אלי שוורץ , אנציקלופדיה בתחום שירי הילדים בישראל ...
מי גאון של אמא ?
הפעם גולשים יקרים רצינו לספר לכם על אלי שוורץ המכונה "אינציקלופדיה לשירי ילדים" עוד בהיותו ילד זוהה אצל אלי שוורץ חיידק המוסיקה, אבל לא סתם מוסיקה אלה שירי ילדים, כן כן שירי הילדים עליהם גדלנו ואפילו כאלה שההורים שלנו וגם הסבים והסבתות גדלו .

אלי הוא פשוט "גאון של אמא" בכל מה שקשור למוסיקה ,ספרים וחומר בתחום הילדים בארץ , מגיל צעיר אהב אלי לאסוף חומרים בתחום מתקליטים ועד דיסקים ... חומרים שלמים קיימים אצלו במחשב ובעותקים כגיבוי , חומרים שאפילו הארכיונים הטובים בישראל לא יצליחו להשיג .

אלי שוורץ והאוסף שירי ילדים

יש לציין כי חומרים אלו אינם קיימים ברשת האינטרנט וגם לא בחנויות המוסיקה המובחרות ביותר .
את האהבה למוסיקה גילה שוורץ בהיותו ילד בבית הוריו כשאמו קנתה לו קלטת שירי ילדים של הפסטיבל בשנת 86 ...מאז ועד היום השאר היסטוריה .

גאון שירי ילדים , אלי שוורץ

עד מהרבה פיתח שוורץ אוסף של אלפי שירים, תקליטים, קלטות וחומרים כתחביב נדיר למדיי אין שיר שהוא לא מכיר בתחום הילדים מציפי שביט,חני נחמיאס , צמד הבטלנים , רבקה זוהר, בלי סודות ,פרפר נחמד ועד ליובל המבולבל ושירי ילדים נוספים נוסח שנות ה2000 .

אלי שוורץ בשירותו הצבאי


שוורץ , ספר לנו על סיפור מעניין שקרה לך ?

לפני כחודש פנה אלי שדר רדיו שערך תוכנית נוסטלגיה על שירי ילדים
וביקש שהשיג לו שיר מסויים של חני נחמיאס ... כמובן שתוך מספר דקות השיר כבר היה צרוב על דיסק וביקשתי ממנו כתמורה מפגש עם חני נחמיאס בביתה , נפגשתי אם חני שיש לציין כי היא חביבה מאוד ,קיבלה אותי ממש יפה לאחר שיחה איתה והחלפת חוויות התברר שישנם המון שירים שהיא לא זוכרת שעשתה בכלל ... הבאתי לה אותם על דיסק והיא היתה בהלם , פשוט השתגעה מאיפה הצלחתי להשיג .

מה לדעתך ההבדל בין שירי הילדים היום ואז ?

את האמת הבדל גדול , הדור שונה והכל הופך ליהיות יותר משוכלל
התכנים אחרים לגמרי , פעם היה איכות בתוכן.

אלי שוורץ עם הזמר אדם

כיום שוורץ בנוסף לתחביב מנגן על אורגן ואקורדיון במסיבות ערבי כיתה וימי הולדת מיוחדים, עוקב אחר התחום בקפידה רבה ולא מפספס אף צעד בעולם הילדים ... כולל שליחת הודעות לכוכבי ילדים , השתתפות בכנסים והערצה רבה למקצוע .

אוסף שירי ילדים ... קצת נוסטלגיה

שלח כתבה לחבר שלח כתבה הדפס הדפס כתבה

כתבות אחרונות במדור:

שולחנות משחק לבר מצווה
כיפכף אירועים במבצע חורף 2018 לאירועים שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה חדישים ביותר
זיוי קיווי – קוסם מקלטים – שאפו
בימים קשים אלו שמבצע צוק איתן טרם הסתיים חשוב לציין גם את אלה שלא מפסיקים להקסים את ילדי הדרום. ישנם אמנים רבים מכל התחומים שנוסעים מפעם לפעם ומשמחים את הילדים ואנו רוצים לציין לטובה את
קוסם הילדים ואמן הבלונים זיוי קיווי.
מתנפחים ליום הולדת של אהוב לבכם – מתנה מקורית!

למה להזמין מתנפחים ליום הולדת ? מדוע זוהי מתנה מיוחדת ומקורית ? ואיך הילדים מגיבים ? יצאנו לבדוק ...