שלח להדפסה
זיוי קיווי – קוסם מקלטים – שאפו
15 אוגוסט 2014 21:59 / 112233

בימים קשים אלו שמבצע צוק איתן טרם הסתיים חשוב לציין גם את אלה שלא מפסיקים להקסים את ילדי הדרום. ישנם אמנים רבים מכל התחומים שנוסעים מפעם לפעם ומשמחים את הילדים ואנו רוצים לציין לטובה את
קוסם הילדים ואמן הבלונים זיוי קיווי.


זיוי קיווי מספר: "כבר ביום השני של מבצע צוק איתן הגיע הביטול הראשון של אירוע שהיה מוזמן, והחלטתי שאני מנצל את ההזדמנות ויורד לדרום. פרסמתי ערב קודם הודעה בקבוצת פאפאזון בפייסבוק והצעתי את עצמי. תוך מספר דקות קיבלתי את הטלפון של המועצה האזורית והתקשרתי אליהם. תואמו לי שתי הופעות, בהתנדבות מלאה, וזה היה מרגש מאוד לשמח את הילדים בשני קיבוצים של מועצה אזורית בני שמעון.

אחר כך דבר אחד הוביל לאחר, והתחילו גם לשלוח אותי מהגופים המוכרים (שגם עוזרים עם כיסוי הוצאות הנסיעה) – תרבות לישראל, המועצות עצמן ואפילו הקרן לצדיק – קרן של חרדים שמבקשים דווקא עכשיו לשלוח קוסמים לקיבוצים על מנת להפגין אחדות."

בסך הכל עד כה זיוי קיווי ביקר ב-36 מושבים, קיבוצים וערים והופיע בפני כ-1640 ילדים. שש פעמים היתה אזעקת צבע אדום באמצע המופע שלו, שהתרחש כמובן בתוך המרחב המוגן.

על המופע בתנאים הקשים זיוי מספר: "ברוב המקרים הקהל הוא רב גילאי מה שאומר שצריך להתאים את התוכן תוך כדי תנועה וגם לשמח לרגע את המבוגרים במקום. האקוסטיקה היא גם בעייתית ואם זה לא מספיק, בחלק מהמקלטים יש שולחן ממתקים שמהווים הסחה בזמן המופע. מצד שני, הילדים כל כך שמחים לקבל קצת קיץ וכיף שזה מחפה בקלות על הכל."

לרשימת הישובים המלאה ולהתרשם משאר הדברים שזיוי קיווי עושה בימי שלום אתם מוזמנים לבקר באתר שלו:
זיוי קיווי, קוסם לילדים ואמן בלונים
קוסמים


* כתובת ישירה לידיעה:
http://www.kifkef.co.il/articles/600.html