שלח להדפסה
מכירת מתקנים מתנפחים
14 יולי 2011 12:07 / kifkef


רכישת מתקנים מתנפחים למטרות עסקיות הוכיחה עצמה כעסק יעיל ומשגשג. במאמר שלפניכם, תוכלו לקרוא עוד אודות מכירה של מתקנים מתנפחים.


מתקנים מתנפחים הינם מתקנים צבעוניים וגדולים במיוחד העשויים גומי אלסטי. מתקנים אלו מנופחים בעזרת משאבות חשמליות המעניקות להם נפח תלת מימדי. על המתקנים ניתן לקפוץ, לטפס או לשחק לפי מגוון הפונקציות אשר הם מציעים.
לרוב מתקנים מתנפחים היו מוצבים ברחבות הקניונים הגדולים, מרכזי הקניות או הירידים. כיום אנו יכולים לפגוש מתקנים מתנפחים גם באירועים, אירועי חברה או באירועים מוסדיים כמו באירועים של בתי הספר. לאלו אשר התאהבו במתקנים המתנפחים מחכה הפתעה מיוחדת.

מתקנים מתנפחים לא לשימוש חד פעמי בלבד מסתבר כי ניתן בקלות לרכוש מתקנים מתנפחים ולהפוך את חווית השימוש בהם לרב פעמית. עלותם של מתקנים מתנפחים הינה שווה לכל כיס. התנאים להצבתם של מתקנים מתנפחים הם שטח בגודל מתאים וקרקע אשר הינו מיושרת מספיק עבור הצבתו של המתקן המתנפח עליה.


מתקנים מתנפחים
ניתן כיום לרכישה במספר חנויות לצעצועי ילדים. מתקנים מתנפחים אלו מגיעים בליווי הוראות בנייה והפעלה ולצד משאבה חשמלית לניפוחו של המתקן. שימו לב כי המוצר מגיע עם אחריות יצרן למקרי תיקונים אשר אינם כרוכים בשימוש בלתי זהיר במתקן או בשימוש יתר.

סוגי מתקנים מתנפחים למכירה
המתקנים המתנפחים למכירה משתנים לפי עמידות החומר ממנו הם עשויים. החומר הינו לרוב חומר פטנט, שמשונית או ניילון אשר עמידותם משתנה על פי מקום יצורם. מתקנים העשויים חומר פטנט הינם היקרים ביותר אך גם העמידים ביותר לשימוש.
חשוב לזכור כי מוצר כדוגמת מתקן מתנפח הינו מוצר העתיד לעבור בלאי גבוה מאוד של שימוש. אי לכך, רצוי להשקיע סכום כסף עבור קניית מוצר איכותי אשר תופק ממנו תועלת מרובה. יש לציין כי כל הנאמר במאמר זה הינו בגדר של המלצה בלבד.


* כתובת ישירה לידיעה:
http://www.kifkef.co.il/articles/540.html