חנות מתנות ברית בר מצווה תקליטנים אטרקציות מתקנים מתנפחים דוכני מזון מפעילים ליום הולדת ליצנים קוסמים
מתנפחים ואטרקציות לילדים

מחפשים מתקנים מתנפחים לילדים ??? אטרקציות לימי הולדת ??? לפניכם מגוון רחב של מתקנים מתנפחים לילדים ואטרקציות לימי הולדת ושיהיה במזל טוב .
רוצים מתקנים מתנפחים באירוע שלכם ? מתלבטים ? לא יודעים במה לבחור , כיפכף הלך וחקר אילו מתקנים מתנפחים ישנם כיום לילדים, במה מומלץ לבחור ומה כדאי לבדוק מתקנים מתנפחים לילדים בהחלט מוסיפים נפח לאירוע ומשמשים תעסוקה כייפית לילדינו ,בשוק המתנפחים קימיים סוגים רבים של מתקנים מתנפחים בצורות, צבעים וגדלים שונים ,לכן יש לשים לב מה הכי מתאים לסוג האירוע ,מיקום האירוע ,כמות המשתתפים באירוע וכו'.

נתחיל בהסברים קצרים על כל מתקן ומתקן :

מתנפח קפיצות - מתקן מרובע לרב עם 3 קירות הגנה , מגיע בצבעים שונים ובצורות שונות כגון טירה ,ג'ירפה,דולפין,פנדה ,בוב ספוג ועוד המון . הילדים קופצים משחקים ונהנים , מומלץ להכניס לתוכו כמות של בין 5 ל 8 ילדים בכדי למנוע פציעות ,תלוי בגודל המתקן וכמות המשתתפים .

מתנפחים טירת קפיצות

מתנפח מיטת שעשועים - מתקן קפיצות גם כן אשר בתוכו ניתן למצוא שעשועים נוספים לילדים כגון עמודים,חיות וכו' . מומלץ לגיל הרך בכמות קטנה של ילדים .

מתקן מתנפח מיטת שעשועים

מתקן האתגרון - מתנפח רב משתתפים ,מסלול מכשולים ארוך בין 6 ועד 12 מטר , כולל בתוכו טירת קפיצות ,מסלול מכשולים אתגרי ומהנה שבסיומו קיימת לרב מגלשה שמסיימת את המסלול ,ניתן לעלות בו זמנית כ8 ילדים

מתקנים מתנפחים אתגרון

מגלשה מתנפחת - מתקן מתנפח או בשמה המקצועי מגלשת מיני סלייד - מתנפח קטן יחסית שבו הילדים עולים אחד אחד בדרך כלל על סולם או חבלים ומתגלשים לתוך מזרן .

מגלשת מיני סלייד

מתקני ג'ימבורי או מתחם ג'ימבורי - ספוגים בצורות שונות לא מתנפחות כמובן שמפזרים לילדים על רצפה ,מזרנים או מחצלות מגיע בצורות וצבעים שונים כגון נדנדה,חיות ,נחום תקום ,ניתן לצרף אל פינה זו גם בריכת כדורים .

עד כאן סיקור קצר על מתקנים מתנפחים המומלצים עבור ילדים קטנים יחסית ,יש לציין כי אין לראות בכתבה זו המלצה לגבי מתקני נוער הקיימים בשוק מתקנים מתנפחים וכי ישנם עוד מתקנים מתנפחים לילדים רבים הקיימים שאותם לא הזכרנו בכתבה . בהצלחה ...

ניתן לראות מתקנים מתנפחים נוספים בקטגוריית
מתקנים מתנפחים
בכיפכף

שלח כתבה לחבר שלח כתבה הדפס הדפס כתבה

כתבות אחרונות במדור:

מתנפחים ואטרקציות לילדים

מחפשים מתקנים מתנפחים לילדים ??? אטרקציות לימי הולדת ??? לפניכם מגוון רחב של מתקנים מתנפחים לילדים ואטרקציות לימי הולדת ושיהיה במזל טוב .
מכירת מתקנים מתנפחים

רכישת מתקנים מתנפחים למטרות עסקיות הוכיחה עצמה כעסק יעיל ומשגשג. במאמר שלפניכם, תוכלו לקרוא עוד אודות מכירה של מתקנים מתנפחים.
מתנפחים ליום הולדת

מחפשים מתנפחים ליום הולדת , מתקנים מתנפחים חדשים ומושכים את תשומת לב האורחים ,קטגוריית המתנפחים במבצעים חמים לקייץ.