חנות מתנות ברית בר מצווה תקליטנים אטרקציות מתקנים מתנפחים דוכני מזון מפעילים ליום הולדת ליצנים קוסמים
"אבא קדברא" DVD חדש לילדים בכיכובו של יניב אליהו

השחקן יניב אליהו השיק (יום שבת) קלטת ילדים חדשה, יניב אליהו "אבא קדברא" ללחן של משה דץ ומילים סמדר שיר,מאות נכחו בהפקה הגדולה וגם כיפכף היה שם .
בשעה טובה ומוצלחת נולד D.V.D חדש לילדים מבית היוצר של סמדר שיר ומשה דץ "אבא קדברא" זהו שמו.משה דץ אשר מוכר היטב לילדינו ממיטב הלהיטים החזקים שהוציא ביניהם "אין אין חגיגה בלי עוגה" ,"הכבשה שושנה" ,"למי יש יום הולדת" ועוד רבים ...
אך הפעם צירף אליו להצלחה את יניב אליהו קוסם שחקן ויוצר מקצועי מזה כ10 שנים שמגיע אלינו במקור מנהריה, שיחק לצד סבא טוביה ,מותק של פסטיבל,פסטיגל גיבורי על ועוד.

יניב אליהו מתוך סט הצילומים

מעשה שהיה כך היה... מסע קסום בו מסופר על אבא יניב שאף פעם לא התנהג כמו אבא רגיל מפני שהיה לו חלום –להפוך לקוסם גדול! מהבוקר ועד הערב התאמן בקסמים,למרות שבנו ביקש שיפסיק לעשות לו בושות לפני החברים.
העבודה והכישרון נשאו פרי וכולם מחאו כפיים לאבא קדברא,הקוסם הכי- הכי.

אבא קדברא יניב אליהו

ההשקה נערכה בהשתתפות אומני בידור רבים אנשי תקשורת ביניהם : שלומי קוריאט(הבורר),חני נחמיאס,אורנה דץ,מיכל אמדורסקי,אסף אשתר(נחשון כל יכול),אופק הקוסם,ניר הקוסם,כתבי ערב טוב עם גיא פינס וגם כיפכף היה שם ומביא תמונות מהשטח...

צוות השידור של גיא פינס עם אורח סלב

ניהול פלוס יואב גרוס בני מנשה

ניתן לצפות בדי. וי. די בחינם HOT VOD
בעוד שבועיים בחנויות

שלח כתבה לחבר שלח כתבה הדפס הדפס כתבה

כתבות אחרונות במדור:

מטאליקה בישראל וגם הכישלון בסאונד

להקת הרוק מהגדולות בעולם הופיעה היום (מוצאי שבת) בישראל , איצטדיון רמת גן כ-22 אלף צופים ,הפרעות סאונד קשות במהלך המופע ,כיפכף גם היה שם יחד עם מלכת הילדים דנה דבורין.
מפגש ליצנים בסדנת בלוני צורות

פיסול בבלונים הפך מזה שנים לחוויה בלתי רגילה באירועים ,קישוט בבלונים,פיסול דמויות מבלונים ועוד הם חלק בלתי נפרד מאירוע יום הולדת או כל אירוע אחר .
כיפכף בהצגה בא לי מסיבה עם משה דץ והכבשה שושנה

משה דץ והכבשה שושנה הופיעו בשבת בתאטרון הצפון כיפכף התארח שם ומספר חוויות ,הצגה מושלמת חוויה בלתי רגילה של הורים וילדים .