חנות מתנות ברית בר מצווה תקליטנים אטרקציות מתקנים מתנפחים דוכני מזון מפעילים ליום הולדת ליצנים קוסמים
כיפכף התארח בכנס הקוסמים השנתי

אגודת הקוסמים הארצית חגגה את הכנס השנתי ה27 בחולון ,יש לציין שזאת היתה חווית בידור לא רגילה ,כיפכף התארח ומדווח מהשטח מי שלא היה הפסיד.
כמידי שנה וכמיטב המסורת חוגגים אגודת הקוסמים את הכנס השנתי ,הפעם בתאטרון חולון . כ800 איש נכחו במקום ביום שכולו באווירה קסומה לחלוטין ,דוכני קסמים,תפאורה,הגברה,קוסמים רבים וחובבי הג'אנר מכל קצוות הארץ הגיעו היום יום רביעי לחוות חוויה בלתי רגילה.יש לציין שהכנס כולו נמשך ל4 ימים כשבסופם יכריזו על אלוף הארץ לשנת 2009 בתחרות הקוסמים הארצית.

בקבלת הפנים קבלה אותנו ,בחום רב, ענת אשת יחסי הציבור של "פלייזר תקשורת " שאחראית על כל היח"צ לכנס כמו כן לחוט מקשר בין אמצעי התקשורת לבין אגודת הקוסמים.

סגן נשיא האגודה רונן נחמן ,מבעלי פורטל כיפכף שי קליימן,נשיאת האגודה דליה פלד

בשעה 16.00 האורות בלובי התאטרון כבו והמופע הראשון יצא לדרך ,מאות קנו כרטיסים ונכנסו למופע הילדים הגדול בהשתתפות מספר קוסמים מהאגודה.
מוסיקת מתח,דרמה שהכניסה אותנו לאווירה ואופס מופע הקסמים הראשון יוצא לדרך בתרועת מחיאות הכפיים של הקהל.

אש,מטפחות,ריחופים באויר,בועות סבון,אביזרים נוצצים חרבות,אפקטים ואין ספור מקלות קסמים יצרו אווירה קסומה ומאות ילדים אשר נדהמו והופנטו מנפלאות הקוסמים. כיפכף נהנה הוא חייב לציין .אגודת הקוסמים מתנצלת בפני אותם אלו שנכחו בקהל על הקטע הלא כל כך נעים שקרה עם הקוסם ליאור רוכמן .

רוצים לדעת איך עושים את הקסם ???
כיפכף מאוד רצה לדעת איך עושים את זה ... אז ככה
את האמת שכיפכף נשבע את שבועת הקוסמים לא לגלות .
קוסם טוב לעולם לא מגלה את סודותיו כך נמסר לנו מאת מנחה הערב כולו הקוסם ערן בליזובסקי,שאגב עשה זאת לא רע .

ואז... הפסקה לקצת פיטפוטים בברנג'ה והנה מצטרפים להם עוד מאות אנשים נוספים בינהם קהל שפשוט אוהב לראות קסמים,חברי האגודה אפילו קוסמים מוכרים היו שם כמו :נמרוד הראל,אמיר לוסטינג,היורש התורכי,שימי אטיאס,רון פרשט,ליאור מנור ועוד רבים וטובים בינהם גם כאלו שלא קוסמים כמו יענקלה מנדל יושב ראש איגוד אמ"י אנשי תקשורת ואורחים נוספים .

השעה כבר 20.00 (קצת מאוחר) אבל בכל זאת אי אפשר שלא להשאר בכנס הקוסמים הגדול ואיך שאומרים "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר"
האורות כבו ההצגה מתחילה ,סוללת קוסמים כשרוניים במיוחד עולים לבמה בזה אחר זה להפגין את הSHOW שלהם : תומר דודאי,ניסים רובין,שי נשיא,כריס לארטיסט,סילבן בוטלו,גיא בבלי והאורחים מחו"ל גון אלן,גון לנהיים וחתם את הערב במופע עוצר נשימה הגדול מכולם גף מקברייד אשר גרם לקהל לאחר 50 דקות מופע לעמוד על הרגליים ולמחוא כפיים סוערות במשך 10 דקות.

רצינו להודות למספר אנשים מאחורי הקלעים שעמלו ותרחו להצלחתו של ערב נפלא זה : נשיאת האגודה הגברת דליה פלד,סגן נשיא רונן נחמן,רון גליקסמן מזכיר האגודה,חנוך קלרר גזבר,ערן בליזובסקי מנהל כספים,דנדי אסרף נשיא כבוד ומבקר האגודה,שרון נהרי יועץ משפטי,תומר דודאי מנהל אומנותי .

מתוך מופע הגאלה כנס הקוסמים הגדול 2009

לסיכום: בשתי מילים "היה מדהים". פורטל כיפכף יעניק את הפרס לזוכים בתחרות הקוסמים במקומות הראשונים,פירסום לשנה חינם בקטגורית קוסמים בפורטל כיפכף .

נפגש בשנה הבאה בכנס ה28 של אגודת הקוסמים ...כיפכף בטוח יהיה שם .שלח כתבה לחבר שלח כתבה הדפס הדפס כתבה

כתבות אחרונות במדור: