חנות מתנות ברית בר מצווה תקליטנים אטרקציות מתקנים מתנפחים דוכני מזון מפעילים ליום הולדת ליצנים קוסמים
משחקיות: מה כדאי לבדוק?

מחפשים משחקיות? מיום ליום נפתחות להן עשרות משחקיות לימי הולדת,מקומות לחגוג יום הולדת לילדים, אינדקס כיפכף ריכז עבורכם מה כדאי לבדוק
מעבר לזה שמשחקיה צריכה להיות קרובה למקום מגורים מעוצבת כראוי ולטעם הילדים, כדאי שתענה על כמה סטנדרטים נוספים.

נגישות: משחקיות רבות פזורות להן ברחבי הארץ, אך השאלה מאיפה באים הילדים האורחים. משחקיה יפהיפיה ששוכנת במקום רחוק, אולי תלהיב את הילדים אבל אם המשפחה שלכם מגיעה במיוחד מהקצה השני של הארץ, קרוב לוודאי שאת רוב האירוע היא תעביר בשינה. כמו כן יש לוודא שיש שילוט המצביע על המשחקיה, והאם יש מקום חניה בסביבה הקרובה.

אבטחה וחניה: חשוב מאוד. על המשחקיות לספק עובדים שישמרו על הילדים, ובכניסה למשחקיה ובנוסף יש לבדוק מה מצב החניון הקרוב. במשחקיות שממוקמות בערים למקום אין לפעמים חניון משלו, והחנייה כרוכה בתשלום נוסף.

מזג אויר: חלק נכבד מהאביב בישראל הוא בעצם סוג של חורף. עד מאי לא ניתן לדעת מה יוליד היום למחרת: גשם או שמש, קור או חום. לכן ראוי למקם את יום ההולדת במשחקיה סגור. בקיץ התחזית קצת יותר פשוטה, חם ולח במשך חמישה חודשים עד נובמבר, לא כולל.

כיבוד: יש משחקיות שנותנות לכם כיבוד לימי הולדת חשוב לשאול ולבדוק מה הם נותנים,כמה,שקיות לימי הולדת לפי מספר הילדים או מזנון ממתקים חופשי.

רישיון עסק: מדובר פשוט ברישיון להפעיל את המשחקיה. באחרונה הורשע בעל אולם אירועים בכך שפעל ללא רישיון עסק, לאחר שהתרחשה אצלו תקרית לא נעימה שניתן היה לעצור אותה בעזרת הבדיקות הנכונות ומתן הרישיונות התקינים. הוא לא יחזור לנהל בקרוב אולמות אירועים ובוודאי שלא משחקיות.

פוליסות ביטוח: ביטוח עובדים, ביטוח צד ג' ועוד ועוד. פוליסות ביטוח הן רלוונטיות וחשובות במשחקיות, כך שכשהילדים ישחקו במתקני הענק במשחקיה ויחליקו, שיהיה מי שישלם על זה.

מגבלות: כל משחקיה בנויה אחרת, ממוקמת אחרת ומוכנה אחרת לימי הולדת. לכל משחקיה ההגבלות הספציפיות שלה לגבי מה מותר ומה אסור.

שעת סיום: יש משחקיות שתוחמים את יום ההולדת עד שעה מסוימת בגלל מגבלות מיקום או מפני שפשוט ככה בא להם. משחקיות יכולות להגביל את יום ההולדת לשעה ספציפית. אם ההורים מעוניינים להמשיך מעבר לשעה הנקובה עליהם לשלם סכום כסף נוסף על ההשכרה הכללית.


משחקיות
מומלצות של אינדקס כיפכף


שלח כתבה לחבר שלח כתבה הדפס הדפס כתבה

כתבות אחרונות במדור:

שולחנות משחק לבר מצווה
כיפכף אירועים במבצע חורף 2018 לאירועים שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה חדישים ביותר
זיוי קיווי – קוסם מקלטים – שאפו
בימים קשים אלו שמבצע צוק איתן טרם הסתיים חשוב לציין גם את אלה שלא מפסיקים להקסים את ילדי הדרום. ישנם אמנים רבים מכל התחומים שנוסעים מפעם לפעם ומשמחים את הילדים ואנו רוצים לציין לטובה את
קוסם הילדים ואמן הבלונים זיוי קיווי.
מתנפחים ליום הולדת של אהוב לבכם – מתנה מקורית!

למה להזמין מתנפחים ליום הולדת ? מדוע זוהי מתנה מיוחדת ומקורית ? ואיך הילדים מגיבים ? יצאנו לבדוק ...